Klątwa, to niszcząca energia magiczna nadawana do adresata podczas odpowiedniego obrządku magicznego. Polega on na tym, że ktoś komuś niechętnie życzy i ta niechętnie życząca postać albo wynajęty przez nią fachowiec wypowiada w stosownym rytuale magicznym jej rodzaj, długość występowania, kogo on dotyczy i jakiej dziedziny życia. Samodzielna próba odczynianie klątw i uroków, więc oswobodzenia się od tego gatunku energii następujących z klątw, zrealizowana przez niewtajemniczoną osobę, jest niepożądana, bowiem tego typu nastawienie może spowodować wzmożenie się działania klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

Czy urok magia miłosna jest stosownym kluczem na pozyskanie czyjejś miłości?

Po magię miłosną sięgają zwłaszcza osoby, które znalazły się na przysłowiowym życiowym zakręcie i tkwią w obliczu odejścia z towarzyszem bądź przeczuwają, że partner oddala się od nich i dążą zatrzymać go za całkowitą cenę. I tak odpowiednio można najprościej uszczegółowić magię miłosną – jako sposób na otrzymanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na złapanie go przy sobie za każdą cenę. Czy urok magia miłosna jest pewnym sposobem na otrzymanie czyjejś miłości? To pozyskanie czyjejś miłości na siłę, to schwytanie kogoś przy sobie na siłę, to ukształtowanie czegoś oszukanego, co odległe jest od miłości a naprowadza bardziej uzależnienie drugiego człowieka. Na siłę, wbrew jego woli. A gdy go nie dostaniemy, należy pozwalać, by ta osoba odeszła. Na nas również gdzieś czeka i mocna miłość, która się nie skończy, i realne zadowolenie, które będzie nadziemskie w swój oczywisty sposób i do którego nie będziemy wymagali żadnego obrządku albo zaklęcia.

Najsilniejszy czar miłosny – czarna magia

W naszym życiu występują przeróżne ujemne doświadczenia: nadzwyczajne trafy okoliczności, sprawy, w których bezustannie ponosimy szkody, zarówno materialne jak i niematerialne, odczucie, że przez lata żyjesz w sytuacji bez wyjścia, wpadasz się w zamkniętym kręgu przejść, wszelakie starania spełzają na niczym, wyszukujesz miłości i nieustannie zyskujesz zawodu. Pozostaje, że wszystkie lata egzystujemy w takim stanie, uznając, iż tak ma być. Zapewne jesteśmy pod bodźcem czarnej magii. Magia, to sterowanie energią w różnorakich celach. Jedynie cele mogą być odmienne i możliwość zastosowania energii. Przyjmuje się wówczas, iż jeśli ktoś ma niegodne cele i manipuluje energią bez wiedzy i zgody osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie wyłącznie zdolność blokowania innym ludziom, jednakże cyklicznie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i swoich postaw. Obserwacja, która nieraz zezwala na zbadanie, czemu nienawidzę tej osoby, czemu chcę jej zaszkodzić, czy mam takie pozwolenie, co z tego wystąpi dla mnie i dla pozostałych? Faktyczne próbowanie magii, to zdolność rozkwitu na każdej realnej powierzchni etycznej i moralnej także, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, zdarzeń, że niekonieczne są wszystkie czynienia fizyczne, wystarczy skumulowana myśl.

Ciekawa www czarna magia miłosna zobacz koniecznie.